Zahradní nábytek Jysk

Značka Jysk je dlouhodobě pozitivně spojována s kvalitním zahradním vybavením, mezi které řadíme i zahradní nábytek. Nabídka je velmi široká a uspokojí potřeby i pro těch nejnáročnějších zákazníků. Velký důraz je kladen především na stabilitu nábytku, na pohodlnost, snadnou údržbu a v neposlední řadě styl a design. Z široké nabídky lehce zvolíte tu nejvhodnější variantu právě pro vás a pro vaši zahradu.

Díky zahradnímu nábytku Jysk můžete proměnit svou pergolu či terasu v dokonalý koutek vhodný pro chvilky relaxace, odpočinku a pohody. V nábytku se vždy snoubí elegance s funkčností, takže jej ocení jak dámy, tak pánové. Velkou výhodou je také to, že je na zahradní nábytek Jysk vystavena záruka dlouhé živostnosti. Neváhejte tedy už ani okamžik, a připravte svou zahradu na letní grilovačky! Vybrat si můžete zahradní stoly, lehátka, křesla, židle nebo celé hotové zahradní sestavy.

Menší set zahradního nábytku se dvěma křesly – ideální na balkon

Jako stvořená do menších prostor je souprava Corfu tvořená menším stolečkem a dvěmi pohodlnými křesly. Zárukou příjemného posezení v zahradním křesel Corfu je nejen jeho tvar, vysoké opěradlo poskytující dostatečnou oporu zádům a područky, ale také polstrování, které je dodáváno společně s nábytkem. Lisovaná plastová souprava kopírující vzor umělého ratanu je nejen pohodlná, ale také velmi praktická.

Cena v době recenze: 4 746 Kč

Luxusní zahradní set KARIN béžový

Hledáte-li krásný, pohodlný zahradní nábytek, o který se nebudete muset příliš starat, a přesto vám vydrží řadu let, bude tato souprava správnou volbou. Hlavním materiálem použitým na výrobu je umělý ratan, jenž splňuje všechny náročné požadavky. Set křesel, stolku se skleněnou deskou a taburetů vás na první pohled okouzlí svým elegantním a moderním vzhledem.

Cena v době recenze: 22 699 Kč

Ručně tkané polyratanové křeslo Garth s hnědým polstrováním

Naštěstí dávno pryč jsou doby, kdy na zahrandí terase nebo pod pergolou končil vyřazený nábytek nebo laciný plastový nábytek, který nevydržel déle než jednu sezónu. Jestliže svou zahradu opravdu milujete a chcete se v klidu a pohodlí kochat pohledem do zeleně, křeslo garth bude tím pravým pomocníkem. Zahradní křeslo z umělého ratanu je ručně utkáno a dotaženo do nejmenšího detailu.

Luxusní ratanová sedací souprava PLOSS – pohovka, dvě křesla, konferenční stolek

Souprava zahradního nábytku Ploss zaujme všechny, kdo se rádi obklopují luxusem a nespokojí se jen tak s nějakým málem. Kombinace nestárnoucího designu a velmi odolného materiálu zaujme nejen vás, ale také všechny vaše přátele nebo blízké, kteří se u vás na zahradě nebo na terase sejdou.