Houpačky z umělého ratanu

Závěsné relaxační křeslo z ratanu

Závěsné křeslo z ratanu MATTIA je z umělého ratanu je vhodné do interiéru i na ven. Umělý ratan je odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření a je nenáročný na údržbu.

Cena v době recenze: 21 500 Kč

Luxusní závěsné ratanové křeslo

Velmi pevné ratanové křeslo Sam v hnědé barvě má rozměry 96 x 160 cm a výšku 198 cm. Křeslo je vypletené umělým ratanem a zavěšené na stabilní kovové konstrukci. Umělý ratan je téměř bezúdržbový a odolný materiál, v případě znečištění postačí omytí mýdlovou vodou. Nosnost ratanového křesla Sam je do 200 kg.

Cena v době recenze: 22 770 Kč

Závěsné houpací křeslo pro dokonalý odpočinek

Závěsné relaxační křeslo GREY uhrane a je nepřehlédnutelné. Potřebnému a zdraví prospěšnému odpočinku v tomto křesle nelze odolat. Krásné, moderní a nadčasové závěsné houpací je vyrobeno z kvalitního, odolného materiálu. Zárukou je dlouhá životnost, bezproblémové užívání a snadná údržba. Součástí je sedák s polštářkem v červeném provedení.

Cena v době recenze: 5 950 Kč

Houpačka z umělého ratanu s nastavitelnou stříškou

Krásným elementem do exteriéru je tato houpačka. Potěší dospělé i děti. Ideální na odpočinek, četbu, posezení. Technoratanová houpačka v hnědém provedení se bude náležitě vyjímat po designové i funkční stránce na vaší zahradě. Krásná houpačka je dokonalým doplňkem do exteriéru. Pro maximální pohodlí a užití je vybavena polštářem v béžové barvě. Houpačka má nastavitelný sklon střechy. Praktická střecha ochrání proti přímému slunci i před mírným deštěm.

Cena v době recenze: 4 399 Kč

Ratanová houpačka se stříškou

Ratanová houpačka Giana s kovovou konstrukcí a stříškou? Je vystlaná šedými poduškami, má šířku 160 cm a unese až 150 kg. Dopřejte si ji a relaxujte na vaší zahradě nebo terase stylově – jako v Hollywoodu!

Cena v době recenze: 27 527 Kč

Ratanová zahradní houpačka s polstrovanou poduškou

Elegantní zahradní houpačka s pevnou kovovou konstrukcí, která je opletana černým polyratanem a zakulacenou stříškou. Umělý ratan vyniká svou odolností proti UV záření, je bezúdržbový a velice lehký.

Cena v době recenze: 6 191 Kč

Závěsné křeslo z bambusu a ratanu

Přírodní provedení. Sedáky s černým textilním potahem.

Cena v době recenze: 3 999 Kč

Bílé závěsné houpací křeslo z umělého ratanu

Závěsné křeslo KALEA je vhodné do exteriéru i interiéru. Pevný kovový rám zajišťuje stabilitu. Samotné křeslo je vyrobeno z umělého ratanu, který je pevný, pružný a odolný vůči povětrnostním podmínkám.

Cena v době recenze: 4 730 Kč

Toužíte užívat si nádherného letního počasí za uklidňujícího houpání? V tom případě vám na terase, balkoně nebo v zahradě nesmí chybět zahradní houpačka. A nejlépe taková, která perfektně odolá všem nástrahám počasí i řádění malých dětí.

Ideálním materiálem je umělý ratan, který je na první pohled k nerozeznání od toho pravého. Na rozdíl od něj ale skýtá větší řadu výhod. Jednou z nich je například to, že umělý ratan nevyžaduje takřka žádnou údržbu a péči. Takže pokud si nepotrpíte na opečovávání zahradního nábytku, budou se vám houpačky z umělého ratanu zamlouvat. Mezi další nesporné výhody umělého ratanu patří vysoká odolnost vůči dlouhodobému působení slunečního záření a nízká hmotnost. Porovnáním ceny a kvality snadno zjistíte, že se jedná o výhodnou investici. Kromě toho se houpačky z umělého ratanu vyrábí v rozmanitém provedení. Vybrat si můžete závěsnou houpačku pro jednoho, houpačku pro více osob nebo houpací lehátko.