Bazén ratan

Kruhový nadzemní bazén 4,57×1,32 m ratanového vzhledu

Představte si, že se každý den můžete probudit s pocitem, že máte vlastní kousek ráje přímo ve vaší zahradě. Bazén Florida Marimex, obklopený elegantním ratanovým designem, je přesně tím prvkem, který vaší domácí oáze dodává pocit luxusu a nekonečného osvěžení. Tento bazén není jen místo k osvěžení během horkých letních dní; je to brána k novým zážitkům a nezapomenutelným okamžikům stráveným s rodinou a přáteli. Se svými rozměry 4,57 x 1,32 m nabízí bazén Florida dostatek prostoru pro plavání, hry a relaxaci, aniž byste museli opustit pohodlí domova.

Cena v době recenze: 7 990 Kč

Kruhový bazén Florida v ratanovém designu

Bazén Florida o rozměru 3,05×0,91 m je zárukou vaší spokojenosti a garancí užití si vodních radovánek s celou rodinou. Potěší malé i velké. Bazén splní svůj účel na výbornou. A to díky kvalitnímu celkovému provedení. Kruhový bazén má pevnou, stabilní a odolnou konstrukci. Vnitřní výplň je v podobě laminované folie, která je předurčena k odolnosti a tím k delší životnosti. Oceníte i ten fakt, že bazén je snadný na manipulaci a samotné rozložení. Tudíž záhy po postavení a napuštění vodou je možné se hned koupat.

Cena v době recenze: 4 790 Kč

Kruhový nadzemní bazén 3,66×1,22 m v ratanovém vzhledu

Bazén Florida o rozměru 3,66×1,22 m v klasickém kruhovém provedení v ratanovém vzhledu oživí každý exteriér. Jedná se o typ nadzemního bazénu, tudíž vyniká i snadnou instalací. Zahradní nadzemní bazén oceníte nejen pro jeho moderní design, ale hlavně funkčnost. Zásluhou kvalitního provedení a celkového zpracování má pevnou, odolnou konstrukci. Kovová konstrukce je garancí náležité stability. Výplň je z velmi kvalitní a odolné laminované fólie.

Cena v době recenze: 7 990 Kč

Bazén Florida Ratan v interesantním designu

Pokud chcete, aby váš bazén ladil s ratanovým zahradním nábytkem nebo zkrátka preferujete interesantní design, pak je tento kousek určen pro vás. Užijte si osvěžení a dopřejte si vodní hrátky v soukromí kdykoli, bez jakéhokoli omezení. Bazén Florida ratan 3,6×1,2 m náleží mezi populární typ. Není se čemu divit. Sami se můžete přesvědčit. Jedná se o nadzemní bazén. Během chvíle je bazén připraven k napuštění a následnému koupání a užití si ho na maximum. Bazén, který je vyroben z kvalitního a odolného materiálu.

Cena v době recenze: 7 690 Kč

Samonosný nadzemní bazén s ratanovým potiskem Bestway 3,96 x 0,84 m

Samonosný nadzemní bazén s ratanovým potiskem bazénové folie, pro povrchovou montáž. Vyroben z 3x zesíleného laminovaného PVC s nafukovacím horním okrajem – lemem. Stačí pouze nafouknout horní lem a bazén napustit vodou. Stoupající sloup vody se postará o zbytek a bazén se sám postaví. Vypouštění není díky vypouštěcímu ventilu žádný problém. Součástí balení je také kvalitní kartušová filtrace.

Cena v době recenze: 2 598 Kč

Polohovací hnědé zahradní lehátko Atlantic

Žhavá novinka pro horké letní dny. Lehátko Atlantic svým moderním pojetím je pro každého, kdo rád vystupuje z řady. Velmi moderní lehátko Atlantic je vyrobené z plastu v imitaci umělého ratanu. Elegantní tvary a praktický polohovací opěrák vám zaručí příjemné ležení a dostatek pohodlí.

Cena v době recenze: 2 800 Kč

Kruhový ratanový bazén Bestway Power Steel Deluxe 4,88 x 1,22 m

Nadzemní bazén s nerezovou kovovou konstrukcí pro povrchovou montáž. Atraktivní vzhled s imitací ratanu. Vyroben z 3x zesíleného laminovaného PVC s pevným dnem. Stačí jen postavit konstrukcí a bazén napustit vodou. Vypouštění není díky vypouštěcímu ventilu žádný problém. Kompletní balení včetně kvalitní kartušové skimmerové filtrace, bazénových schůdků, krycí plachty a podložky pod bazén.